פוד טראק

פוד טראק, קייטרינג בשילוב אטרקציה ליום גיבוש – הכל מהכל

פוד טראק –  עולם אירועי החברה מתפתח במהירות, עם דגש הולך וגובר על חוויות ייחודיות המשלבות גסטרונומיה, פנאי ובניית צוות.

בתחום זה, קונספט משאיות האוכל והקייטרינג, בשילוב אטרקציות לימי גיבוש, הולך וצובר אחיזה משמעותית. על פי מחקר של EventMB, 67% ממתכנני האירועים רואים ב"מקומות וחוויות ייחודיים" כמרכיב המכריע ביותר בתכנון אירועים מודרני. מגמה זו באה לידי ביטוי בעלייתם של פסטיבלי משאיות אוכל ואירועי חברה בחוץ, במיוחד באזורים עשירים ביופי טבעי ומורשת תרבותית כמו ישראל.

עלייתן של ה-פוד טראק באירועי חברה

פוד טראק חוללו מהפכה בסצנת הקייטרינג באירועי חברה. הם מציעים חווית אוכל רב-תכליתית ודינמית, המתאימה באופן מושלם לאווירה הבלתי פורמלית של אירועים בחוץ. סקר של האגודה הלאומית לקייטרינג ואירועים הראה כי למעלה מ-55% ממתכנני האירועים והמפיקים הגדולים רואים בפוד טראק טרנד מרכזי בקייטרינג לאירועים.

למה לבחור דווקא בפוד טראק לאירוע שלכם?

 • מגוון וגמישות: מהמבורגרים קלאסיים וסטייקים ועד למטבחים בינלאומיים אקזוטיים, משאיות אוכל מציעות שפע של אפשרויות.
 • יצירת אווירה: הקסם הייחודי של ה-פוד טראק מוסיף חום דמוי ארובה ואווירה מזמינה לאירועים.
 • ורסטיליות במיקום: בין אם זה בירושלים הסואנת, בנופים השלווים בצפון או ברחובות התוססים שפתוחים בשבת בדרום וחיפה, דוכני אוכל יכולות להגיע לכל מקום.

שילוב של אטרקציות עם תענוגות קולינריים, מיזוג קייטרינג דוכן אוכל עם אטרקציות הוא לא רק אוכל; מדובר ביצירת חוויה. למשל, ברמת הגולן או בדרך לאילת, תוכלו לשלב פעילויות הרפתקאות עם אוכל רחוב גורמה. במרכז, ליד חוף הכרמל או בפרדס חנה, ניתן לשלב פוד טראק המציעות אפשרויות כשרות עם תרבות סיורים.

מיקומים ופעילויות אידיאליים:

 • הרי ירושלים: תוכלו ליהנות מטיול רגלי ולאחריו משתה ומילוי הבטן בדוכן אוכל בשרי.
 • עמק יזרעאל ומרום גולן: סיורי כרמים וטעימות יין עם פוד טראק גורמה.
 • אזור בנימין: סיורים היסטוריים עם טוויסט קולינרי.

לוגיסטיקה ותכנון לאירוע

בעת תכנון אירועים כאלה, קחו בחשבון את שעות הפתיחה והפעילות, את האישורים הנדרשים והאם המרכז או הדוכן פתוח בשבת. כמו כן, חשבו על אפשרויות השכרה ועל הלוגיסטיקה של השכרת משאיות המזון הנכונות.

בנוסף הבאת משאית מזון לאירוע חברה או מיוחד כרוכה במספר שלבים לוגיסטיים ותכנון מרכזיים. תהליך זה דורש התייחסות מדוקדקת של גורמים שונים כדי להבטיח שהאירוע יהיה מוצלח, מהנה ויתנהל בצורה חלקה.

נציין כי זה to do list שיכול לעניין גם את בעלי דוכני אוכל  אשר מפיקים בכל יום אירוע ללקוחותיהם וגם את מזמין השירות, בעלי האירוע שמזמינים שירותי פוד טראק, להלן מדריך נרחב על הדברים עליהם יש להתייחס ומה כרוך בכך:

הבנת הדרישות של האירוע

 • סוג האירוע והקהל: קבעו את אופי האירוע (מסיבה של הארגון, יום גיבוש צוות, פסטיבל וכו') והבנו את העדפות הקהל ואת מגבלות התזונה.
 • נוכחות צפויה: העריכו את מספר המשתתפים כדי להבטיח שהפוד טראק וצוותו יוכלו להתמודד עם הנפח (ייתכן ותחליטו לעשות את האירוע בתהליך ובטיפטופים כך שהצוות יוכל לעמוד בזמנים).
 • אפשרויות נוספות וזמנים: תכננתם אירוע לצוות? יום גיבוש? במקרה כזה חשוב לכלול את כל האספקטים, לדוגמא נניח ויש לכם הפוגה בין האטרקציות השונות לצוות, לבין הצגת מצגת החברה בחוף בכנרת, זהו דבר שדורש תכנון מוקפד מבחינת זמנים ותיאום עם אנשי הצוות של הפוד טראק.

בחירת משאית האוכל הנכונה

 • בחירת המטבח: החליטו על סוג המטבח המתאים ביותר לנושא האירוע ולטעם הקהל. האפשרויות נעות מאוכל רחוב מקומי, שולחן שוק וכד', מאכלים בינלאומיים, מנות גורמה ועד אפשרויות מיוחדות כמו טבעוני או כשר.
 • איכות ומוניטין: חקרו ובחרו את חברת דוכן אוכל הידועה באיכות, אמינות ושירות מעולה.
 • התאמה אישית של תפריט: עבדו עם מפעיל הפוד טראק כדי להתאים את התפריט לצרכים הספציפיים של האירוע שלכם, בין אם מדובר ב-חתונה, בר או בת מצווה.

מיקום והגדרה

 • תיאום מקום: יש לוודא שהמקום מאפשר גישה לפוד טראק ויש מקום מתאים לחניה והגשה כמו שצריך ובהתאם לכמות המוזמנים לאירוע.
 • דרישות מקום: פוד טראק טיפוסי זקוק למשטח ישר ויציב ושטח של כ-30-70 מטר.
 • אספקת חשמל ומים: בדקו אם הפוד טראד דורש מקורות חשמל או מים חיצוניים ואם אלה זמינים במקום, במידה ואין ניתן להביא גנרטור שקט, אפשרות זאת תהיה בתוספת תשלום.

היתרים ותקנות

 • אישורים מקומיים: בהתאם למיקום, ייתכן שתזדקקו להיתרים לשירות מזון, חניה או חלוקת האזורים השונים.
 • תאימות לבריאות ובטיחות: ודאו כי דוכן האוכל תואם לתקנות הבריאות והבטיחות המקומיות.

לוגיסטיקה ותזמון

 • תזמון: תאמו את זמני ההגעה מול חברת פוד טראק, ההגדרה והיציאה של משאית האוכל עם לוח הזמנים של האירוע.
 • דרכי גישה: ודאו שיש דרכי גישה ברורות למשאית להיכנס, להחנות באופן קבוע במהלך האירוע ולצאת מהמקום.
 • תוכניות גיבוי: תכננו תוכנית מגירה לבעיות בלתי צפויות כמו מזג אוויר גרוע או קשיים טכניים של חשמל ובעיות אחרות שעלולות לצוץ בהתאם למקום האירוע.

היבטים פיננסיים וחוזיים

 • תקצוב: הבינו את כל העלויות הכרוכות בכך, כולל דמי שכירות, עלויות לראש, ערבויות מינימום והוצאות נוספות כמו דמי נסיעה, תברר האם ישנם דברים שכרוכים בתשלום נוסף, לדוגמא רטבים/דלק/הפעלת גנרטור ועוד.
 • חוזה ותנאים: עיינו והסכימו על תנאי החוזה, לרבות פריסת תשלומים, מדיניות ביטול וביטוח אחריות.

תקשורת ותיאום

 • צ'ק-אין קבוע: שמרו על תקשורת שוטפת עם מפעיל משאית האוכל לקראת האירוע.
 • תיאום יום האירוע: הקצו חבר צוות או רכז אירוע לקשר עם צוות פוד טראק ביום האירוע לביצוע פעולות חלקות.

שיקולים נוספים

 • ניהול זרימת אורחים: תכנן תורים וסידורי ישיבה ליד משאית האוכל כדי לנהל את זרימת האורחים.
 • ניהול פסולת: ארגן פחי אשפה ואפשרויות מחזור ליד אזור משאיות האוכל.
 • שירותים: דאגו לעניין השכרת שירותים כימיים, זהו דבר הכרחי אם מדובר באירוע שטח.
 • מיתוג מותאם אישית: תשקלו הזדמנויות מיתוג בהתאמה אישית על הפוד טראק או האריזה הגרפית של אירוע החברה.

שפרו את האירוע שלכם עם אטרקציות ופעילויות מרתקות

בתחום אירועי החברה, שילוב אטרקציות ופעילויות ייחודיות בין הארוחות יכול להעלות משמעותית את החוויה הכוללת. כמומחים לתיירות ותכנון אירועי חברה וימי גיבוש, ננסה להדריך אתכם במבחר פעילויות מומלצות שיכולות להפוך את האירוע שלכם לחוויה בלתי נשכחת (על אמת). שורות אלו עלולות להתאים במיוחד לבעלי עסקים, אנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש ומתכנני אירועים המעוניינים להוסיף רובד נוסף של מעורבות לאירועים שלהם.

הבנת החשיבות של אטרקציות באירועי חברה

שילוב אטרקציות ופעילויות בסדר היום של האירוע שלכם לא רק שובר את המונוטוניות אלא גם מטפח את הקשר בין הצוות, מעורר אינטליגנציה ומשפר את האווירה הכללית. על פי מחקר של המכון לשיווק אירועים, אירועים עם אלמנטים אינטראקטיביים רואים עלייה של 33% בשביעות הרצון של המשתתפים.

בחרו את האטרקציות הנכונות עבורכם ועבור הצוות, להלן האפשרויות השונות

הרפתקאות חוצות

 • רייזרים וספורט מים: אידיאלי לגיבוש צוות, פעילויות כמו טיולי רייזרים או ספורט ימי, במיוחד באזורים כמו אשקלון או כנרת, מציעים חוויות מרגשות.
 • שייט בכנרת: פעילות שלווה אך מרתקת, שייט בכנרת היא פעילות מושלמת לקבוצות להירגע ולהתחבר, ניתן לשלב אקסטרים גלישה על וייקבורד, וייקסרף יתווסף לכך עלות השכרת ציוד גלישה ועוד.

שלבו סיורים תרבותיים והיסטוריים עם חוויות קולינריות

תחקרו מקומות חדשים זה כרוך לעתים קרובות בהתעמקות בתרבות המקומית, בהיסטוריה, וכמובן, בתענוגות הקולינריים. משאיות אוכל הפכו לדרך מומלצת ליהנות ממטבח מקומי אותנטי תוך כדי תנועה. הם מציעים שילוב ייחודי של נוחות וטעם, מה שהופך אותם למושלמים עבור מטיילים המעוניינים לשלב סיור עם הרפתקאות גסטרונומיות.

שייט בכנרת

כנרת: אחת החוויות המומלצות היא הפלגה בכנרת. אזור זה, עשיר בהיסטוריה ויופי טבעי, ידוע גם בסצנת האוכל התוססת שלו. לאחר יום של שייט וסיורים באתרים ההיסטוריים, המבקרים יכולים להתפנק עם התמחויות מקומיות מדוכני אוכל סמוכות. דמיינו לעצמכם ליהנות מפרוסת פיצה גורמה או ללגום מקפה טרי בזמן שאתם מרגישים את הבריזה העדינה מהים ומביטים אל השקיעה היפה.

אשקלון: עיר חוף עתיקה, מציעה שילוב מושלם של היסטוריה ומודרניות. אטרקציה מגניבה לכל המשפחה, זהו מקום שבו אפשר לטייל באתרים ארכיאולוגיים ואז להירגע על החוף עם ארוחה קלה של פוד טראק מקומי, להתענג על מנות עם טעמים. המחיר של ארוחות אלו הוא לעתים קרובות הפתעה נעימה, המציע תמורה מצוינת לכסף.

רייזרים וספורט מים ועוד: למי שמעוניין בפעילויות עם יותר אדרנלין, שילוב של הרפתקאות ספורט מים כמו וייקבורד, או וייקסרף ורייזרים או איזי ריידר (ריידרים) בטבע עם ארוחת פוד טראק מגוונת מומלץ בחום. אחרי יום מרגש על המים, או בשטח, שום דבר לא מנצח את הסיפוק של ארוחה דשנה מדוכן אוכל מקומי.

תוכן עניינים

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנת פרטים לאטרקציה

יש למלא את השדות בכוכבית

אני מאשר/ת בזאת בעת השארת פרטי האישיים, ידוע לי שאתר זה מפנה את הפניה ל 3 ספקים שונים בתחום. ידוע לי שאתר skipper24.co.il אינו אחראי על איכות השירות ואינו נותן השירות בעצמו. , למכן הסר ספק אתר זה הוקם למטרת הפניה למתן השוואת מחיר מ כ 3 ספקים שונים בתחום האטרקציות